Winamp’ın Yeni Sahibi Radionomy Oldu!
winamp

90’lı yıllardan beri popüler olan Winamp Radionmy tarafından resmi olarak satın alındı. Geçtiğimiz yıl AOL tarafından yapılan bir açıklamaya göre, Winamp’tan desteğini çekeceğini açıklayan şirket Winamp sevenleri üzmüştü. Daha sonra Microsoft’un satın alacağı yönünde haberler çıktı. Ancak bir süredir Radionomy tarafından ilgi gören Winamp, geçtiğimiz günlerde şirket tarafından bedeli tam bilinmemekle birlikte 5-10 milyon dolar gibi bir fiyata satın alındı ve satın alma işlemi tamamlandı. Yani Winamp tekrar yayın hayatına eskisi gibi devam edecek.

Radionomy, internet üzerinden çeşitli müzik türlerinde radyo yayınları yapan ve kullanıcı sayısı milyonları bulan bir internet sitesi. 2008 yılında kurulan Radionomy, kısa zamanda iyi bir başarı grafiği yakalayarak dünyaca ünlü müzik dinleme programını ve buna ilave olarak Shoutcast’i satın aldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Winamp'ın Yeni Sahibi Radionomy Oldu!, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Wordpress, Blogger, Html Konularında Bilgi Sahibi, Sosyal Medyayı Yakından Takip Eden, PHP ile Yeni Tanışan, Genel Anlamda Teknolojiye ve İnternete Meraklı Biri.

Bu Sayfayı Paylaş

Son Eklenen Yazılar
© 2016 Tam Bilgi. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.. RSS Beslemesi · Yorum RSS
Designed by Tam Bilgi